Trükimaterjalid


Lai valik erinevate pinnatekstuuridega trükimaterjale vastavalt pildi iseloomule. Pildi maksimumsuurus oleneb trükimeedia laiusest.

Poolmatt fotopaber 39€ /m2 UUS!

FomeiJet PRO Pearl 265 g
Väga hea hinna-kvaliteedi suhtega fotopaber. Mikropoorne, poolläikiva pinnaga fotopaber on mõeldud nõudlikule printijale ja fotograafile. See Preemium seeria 265 gsm fotopaber omab eeskujulikke kolorimeetrilisi näitajaid nagu avar värviruum, maksimaalne värvisügavus koos sujuvate pooltoonide üleminekutega, samuti väga kõrget musta densiteeti tagamaks silmapaistvat kontrasti ning kõrgeimat resolutsiooni peeneimate detailide välja joonistamiseks. Toodetakse Jaapanis.
Rulli laius kuni 91 cm

Täismatt fotopaber 39€ /m2

FomeiJet Portrait Matte 230 g
Sametise sügavmatt pinnaga Preemium fotopaber, millele saab printida kauneid loodusfotosid, potreesid või muid nõudliku tulemust eeldavaid printe. Eriti kõrge musta densiteet võimaldab Portrait Matte paberil saavutada teiste sarnaste paberitega võrreldes laiema dünaamilise ulatuse. See väljendub kaunis sügavas ja homogeenses mustas toonis, kõrges kontrastis ning eeskujulikus varjualade renderduses. Lisaks mattpaberitele ebatavaliselt avaram värviruum ning kõrge eraldusvõime. Tuhmumiskindel. 
Rulli laius kuni 91 cm

Luster fotopaber 52€ /m2

Epson Premium Luster 260 g
Sätendava tekstuuriga ja kõrge värvispektriga kvaliteetne fotopaber edastab kirkaid värve ning on oma traditsiooniliste omaduste poolest seetõttu eelistatud just professionaalsete pulma- ja portreefotograafide seas.
Rulli laius kuni 110cm

Matt lõuend 55€ /m2 UUS!

Canvas Matt 410 g
Optiliste valgendite vaba, puuvillane kvaliteetlõuend. Kasutab uue generatsiooni trükikihti, mis annab kõrgemad densiteedid ehk parema kontrasti ja avarama värviruumi. On võimalik katta Hahnemmühle läbipaistva lakiga, mis kaitseb lõuendi pinda niiskuse, määrdumise ja sõrmejälgede eest. Lakk ei mõjuta pildi algupärast värvi. UV kaitsega.
Rulli laius kuni 110cm

Läikiv lõuend 60€ /m2

EM WB Emotion Canvas Satin 350 g
Kasutatakse enamasti õlimaali imiteerimiseks. Tekstuurne pind peidab hästi pildifaili võimalikud kvaliteedivead. Ei lamineerita.
Rulli laius kuni 110cm

 

Reklaamkile 38€ /m2

Reklaamkile sobib valguskastile ja kõikidele muudele lahendustele, kus valgus langeb pildile tagant.
Rulli laius 90cm

Display film 52€ /m2

Vinüülmaterjal, mis ei rebene, ei karda vett ega niiskust. Mõeldud kasutamiseks peamiselt reklaamstendidel.