Alusmaterjalid


Pildi alusmaterjalile paigutamine on hea ja lihtne viis pildi viimistlemiseks. Soovitame vastavalt trükimaterjalile erinevaid alusmaterjale.

5mm KAPA-FIX

34.00 € / m2
Kapale kleebituna on võimalik fotopaberile trükitud pilt kohe seinale riputada, sest kapa tagumisele küljele saab paigaldada spetsiaalse konksu. Iseliimuva pinnaga kerge alusmaterjal, mis koosneb erinevatest kihtidest. Kihiline ülesehitus tagab piisava jäikuse ja kaardumiskindluse. Siiski ei soovita niisketele või vahelduva niiskusega pindadele. Igale pildile lisatakse kaks kapakonksu.

10mm KAPA-FIX

38.00 € / m2
Suuremate kui 1m küljepikkusega piltidel soovitame parema jäikuse ja kaardumiskindluse saavutamiseks 10mm kapat. Igale pildile lisatakse kaks kapakonksu.

Alusraam

Puidust alusraam 6.00 € / jm
Alusraamile pingutamine 9.60 € / pilt

Hea võimalus 100% puuvillasele kangaslõuendile trükitud pilt kenasti vormistada.
Lõuend pingutatakse 20×39 mm profiiliga liimpuidust alusraamile, mis hoiab pildi kindlalt pinges ja raami sirgena. Lisaks on lõuend varustatud puidust pingutuskiiludega, millega saab lõuendit vajadusel alati pingutada.
1. Iga alusraamile pingutatud pilt on koos riputamiseks vajalike konksude ja riputustrossiga.
2.Lõuendi viimistlemisel on võimalik raami külgi katva lõuendiosa jätta valgeks või jätkata pilti raami külgedel.

5mm must PVC

45 €
PVC on tugev ja veekindel plastmaterjal, mis on niiskuskõikumiste suhtes täiesti kaardumiskindel. Pildi tagumisele küljele paigutatakse riputuskonksud.